Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

ŠTĚPÁN VYŠKOV

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Pozor na zrádné počasí: v noci na čtvrtek má být kluzko, v pátek větrno
Dopady okluzní fronty, za níž k nám bude od západu proudit chladnější vzduch, mohou během noci na čtvrtek i v ranních hodinách přinést komplikace řidičům i chodcům. Vyplývá to z výstražné informace Českého hydrometeorologického ústavu, již ve středu zveřejnil Portál krizového řízení Středočeského kraje.

Největší svítící šperk vznikl v Novém Boru. Nyní usiluje o světový rekord
/FOTOGALERIE/ Tisíce kovových šupin a na 2,5 milionu křišťálů, vplétaných ručně kámen po kameni, tvoří unikátní svítidlo pro hotel Imperial Pacific na ostrově Saipan v Tichomoří. Novoborská sklářská a designérská společnost Lasvit se obřím svítidlem v podobě dvou draků snaží o zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Křeček složil slib do rukou Okamury. Některé změny jsou nezbytné, řekl
Stanislav Křeček ve středu složil slib do rukou místopředsedy Sněmovny Tomia Okamury, a stal se tak oficiálně ombudsmanem. Do Brna, kde úřad veřejného ochránce práv sídlí, by tak měl zamířit ve čtvrtek. Okamura zaskočil za indisponovaného 1. místopředsedu Vojtěcha Filipa (KSČM), který skončil v nemocnici s podezřením na infarkt.

Říjen 2021 rozhodne. Pokud ANO prohraje volby, odejdu z politiky, uvedl Babiš
Pokud hnutí ANO prohraje v parlamentních volbách, jeho předseda a nynější premiér Andrej Babiš odejde z politiky. Dnes to řekl v rozhovoru na serveru Blesk.cz. Zároveň zopakoval své dřívější prohlášení, že s cílem donutit ho politiku opustit vznikl i zákon o střetu zájmů, jehož soulad s českým právním řádem v úterý potvrdil Ústavní soud.  

Novým předsedou Senátu je Vystrčil. Získal 52 hlasů ze 76
Novým předsedou Senátu se stal podle očekávání Miloš Vystrčil, předseda senátorů ODS a místopředseda strany. V tajných volbách porazil prvního místopředsedu Senátu Jiřího Růžičku (za TOP 09 a STAN), získal 52 ze 76 hlasů. Vystrčilovi předem vyjádřili podporu zástupci KDU-ČSL a ANO. Nástupce zesnulého Jaroslava Kubery (ODS) povede horní komoru do ustavení jejího nového vedení po podzimních volbách.

Šéf komunistů Filip prodělal infarkt. Jsem v pohodě, napsal
Čína chtěla trestat Kuberu kvůli Tchaj-wanu. Táta to před námi tajil, říká dcera
Přibude postřelených lidí, varují kritici mysliveckého zákona
Senátoři zvolí Kuberova nástupce. Větší šance se připisují Miloši Vystrčilovi
Zástupkyně ochránce práv Šimůnková: Úřad ombudsmana se nemá vracet o 20 let zpět
Zákon o střetu zájmů platí, rozhodl Ústavní soud
Volby by vyhrálo ANO. Komunisté zaznamenali mírný propad
Křeček nastupuje. Čí práva bude chránit?
Bláznivé počasí: ptáci se vracejí, rostliny v ohrožení
Jiřina Štěpničková jako "exemplář". Režim věděl, proč musí zničit život právě jí