Katalog firem

Rychlé hledání:
 

ZLATNICTVÍ - HODINÁŘSTVÍ VAISOVÁ  CZ kupón
Terezínská 205/2, Lovosice
Prodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky hodinky a ostatní hodinářské zboží.Provádíme zlatnické a hodinářské opravy i opravy starožitných hodin. Nabídka snubních prstenů.

ZLATNICTVÍ - HODINÁŘSTVÍ INDIGO SKY  CZ kupón
Tržní 1069/32 a OC PIVOVAR (Sofijská 2), Děčín
Zlaté, stříbrné, ocelové šperky, hodinářské zboží. Prodej a opravy. Výměna baterií, vodotěsnost, rytina, výkup zlata, nastřelení naušnic. Výroba snubních prstenů.

HODINÁŘSTVÍ - ZLATNICTVÍ KALINA  CZ kupón
9.května 26, Litvínov
Hodinářství - hodiny, hodinky, opravy. Prodej zlata, stříbra i oceli. Nabídka čištění zlata i stříbra ultrazvukem, oprav starožitných hodin, tlakových zkoušek vodotěsnosti.

ZELENÝ SAFÍR  CZ kupón
Nové Město 27 (vchod z Komenského ulice), Letohrad
Zlatnictví, hodinářství, šperky. Opravy šperků i hodin. Výměny baterií. V nabídce především šperky ze stříbra a chirurgické oceli.

ZLATNICTVÍ HARTMANOVÁ  CZ kupón
28. října 420, Česká Skalice
Briliantové šperky od českého výrobce, zlato, střibro, chirurgická ocel, nástěnné a náramkové hodiny a hodinky - Bentime, Scream a JVD, opravy hodinek a šperků, výkup zlata a stříbra.

HODINÁŘSTVÍ Dana Pavlasová  CZ kupón
Resselovo náměstí 80 (OC Žralok), Chrudim
Prodej hodin a hodinek, opravy hodin, hodinek, budíků a starožitností.

ZLATNICTVÍ - HODINÁŘSTVÍ PECKOVÁ  CZ kupón
5. Května 73/27, Liberec
Provádíme zakázkovou výrobu, opravy, snubní prsteny a prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků. Vyměníme řemínky a baterie do hodinek, naslouchátek, glukometrů i ovladačů. Prodáváme řetízky, prstýnky, náušnice i dětské, hodinky a jiné.

HODINÁŘSTVÍ - KLENOTNICTVÍ MK  CZ kupón
Pražská 2951, Varnsdorf
Prodej a veškeré hodinářské opravy, menší opravy na počkání, zlatnické opravy, výroba zlatých šperků na zakázku, snubní prsteny, široký výběr stříbrných a ocelových šperků

ZLATNICTVÍ - HODINÁŘSTVÍ STÍBALOVI  CZ kupón
Česká 59, Beroun
Prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků, klenotů s drahými kameny a perlami, zásnubních a snubních prstenů. Nabídka oprav a výroby šperků. Hodinářství - prodej i opravy.

HODINÁŘSTVÍ ZDENĚK HEFFER  CZ kupón
Tázlerova 271 , Turnov
Hodinářství, prodej, servis, výměny baterií, zkoušky těsnosti.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR