Katalog firem

Rychlé hledání:
 

SALON LA KRÁSA JAROŠOVÁ  CZ kupón
Řetězová 196/6, Děčín 1
Kadeřnictví, Kosmetika-Vizážistika, Mini lázně, Infrasauna, Pedikúra-Manikúra, Masáže, Oscilační plošiny, Prodej kosmetiky, Tetování, Permanentní make-up

SUNSHINE STUDIO  CZ kupón
Frýdlantská 770 (pod Rivierou), Frýdek-Místek, Místek
Pod jednou střechou naleznete team profesionálů z oboru kadeřnictví, modeláže nehtů, manikúry, pedikúry a kosmetiky. Samozřejmostí je i možnost využití našeho solária.

BEAUTY FACE - KOSMETIKA, PEDIKúRA  CZ kupón
Komenského 162, Nové Město nad Metují
Mezi naše služby patří: Kosmetické ošetření Sothys Paris, přístrojová pedikúra, vizážistika, Microblading, odstranění permanentního make-upu a tetování kyselinou mléčnou.

BEAUTY QUEEN - KADEŘNICTVÍ, KOSMETIKA  CZ kupón
Lipová 805/8 (KAHAN 1.p.), Most
Kadeřnický a kosmetický salon Vám nabízí kvalitní služby v příjemném prostředí. Profesionální přístup, poradenství.

KOSMETIKA Michaela Šlitrová  CZ kupón
K Nádraží 317, Potštejn
Kompletní kosmetické služby, depilace, úprava a barvení obočí se značkou Brow Xenna.

NEHTOVÉ STUDIO LILIE  CZ kupón
Borovského 2000, Karviná
Nabídka služeb nehtového studia, manikúry, pedikúry a kosmetických služeb. Provádím modeláže nehtů, lakování, zdobení, P-shine, tvarování a barvení obočí, čištění pleti, masáž obličeje či dekoltů a další. Poskytuji plesové i večerní líčení.

Salon La Bella - kadeřnictví, kosmetika, masáže  CZ kupón
Budějovická 2577, Písek
Nabízíme veškeré kadeřnické a kosmetické služby, depilaci voskem, mytí, střihy, barvení, masáže švédské, medové a klasické. Provádíme prodlužování, regeneraci vlasů mořským keratinem a kolagenem. V nabídce také masáže.

TATTOO, PERMANENTNÍ MAKE UP, PIERCING, KOSMETICKÉ PORADENSTVÍ, LÍČENÍ A DÁMSKÁ MÓDA  CZ kupón
Palackého 2420, Pardubice
Tetování, Piercing, kosmetické poradenství, vizážistika - líčení, Permanentní Make-up. Vše na jednom místě a nově také dámská móda.

BOUTIQUE A KOSMETICKÝ SALÓN IVETA  CZ kupón
Masarykovo nám. 63 a Mariánské nám. 126, Kyjov a Uherské Hradiště
Boutique Iveta v Kyjově a v Uherském Hradišti vede luxusní značky oděvů, sukýnky, kosmetiku, šperky, dámskou obuv, luxusní kožené kabelky, parfémy a provozuje kosmetický salón.

CARMEN A CLINIC TVAROVÁNÍ POSTAVY ULTRAZVUKEM, OMLAZENÍ PLETI GALVANICKÝMI PROUDY  CZ kupón
Nám. Přemysla Otakara II 123/36 (Galerie Dvořák), České Budějovice
Poskytujeme bezbolestnou liposukci, poradíme s výživou i vizáží. Provádíme kavitaci, lymfodrenáže, ošetření galvanickým přístrojem, masáže, denní a večerní líčení i proměny vzhledu. Vyřešíme i váš problém s padáním vlasů. Prodej kvalitní kosmetiky.

LENÉS MAKE-UP CENTRUM LENKA JELÉNKOVÁ  CZ kupón
Otakarova 81 (Hotel MAXI 1.p.), Uherské Hradiště
Kosmetické centrum s nabídkou profesionálního foto make-upu, slavnostního i večerního líčení. Věnuji se také stanovení barevné typologie, osobnímu make-upu a proměnám. Zajišťuji vizážistické služby, vlasový styling a osobní kurzy líčení.

CENTRUM REGENERAČNÍ PÉČE  CZ kupón
Pražská 36, Mělník
Nabídka zeštíhlovacích a proticelulitidových programů. Provádění přístrojových lymfodrenáží, modelací těla, masáží, kryolipolýzy a detoxikace.

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE - MASÁŽE, CELOTĚLOVÉ TERAPIE  CZ kupón
Revoluční 141, Jeseník
Nabízíme klasické, lymfatické, medové, havajské a čokoládové masáže. Provádíme anticelulitidové zábaly a presso terapii. Možnost dojezdu za Vámi!

KOSMETICKÝ SALON PLESCHNEROVÁ  CZ kupón
Mírové náměstí 65 (1.p.), Kadaň
Čištění pleti, barvení obočí, řas, úprava obočí, masáž pleti a dekoltu, depilace celého těla (trvalé odstranění nežádoucích chloupků, žilek a pigmentových skvrn), omlazení pleti.

KADEŘNICTVÍ - KOSMETIKA NA KATEŘINĚ  CZ kupón
Havlíčkova 1 (v pasáži), Chrudim
Nabídka kadeřnických služeb. Zajištění střihů, melírů, barvení. Zhotovení slavnostních účesů, prodlužování vlasů. Možnost barvení řas a obočí.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

JOY OPTIK

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR